Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Szara Strefa&Oleje Przepracowane – propozycje regulacji

03.07.2019

Autorzy:
Marcin Krakowiak
Daniel Chojnacki
Maciej Białek

3 lipca w Warszawie odbędzie się konferencja “Szara Strefa&Oleje Przepracowane – propozycje regulacji” organizowana przez Global Compact Network Poland wspólnie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwem Finansów.
Polska jest jednym z krajów Unii Europejskiej, który od 1991 roku osiągnął największe sukcesy w zakresie walki z szarą strefą i przestępczością gospodarczą. Jednak mimo osiągnięć w przeciwdziałaniu szarej strefie, nadal stoi przed nami wyzwanie związane z polepszeniem sytuacji środowiskowej, szczególnie ochrony powietrza. Konferencja zostanie poświęcona wymienionym powyżej zagadnieniom.

Podczas konferencji zostanie m.in. zaprezentowany raport "Gospodarka olejami zużytymi", w którym zawarte są propozycje zmian do ustaw w zakresie gospodarowania odpadami, mające na celu poprawę środowiska naturalnego, w szczególności ochronę powietrza oraz ograniczenie szarej strefy w sektorze. Daniel Chojnacki oraz Maciej Białek z Praktyki Infrastruktury i Energetyki wspierali Global Compact Network Poland przy tworzeniu publikacji.

Marcin Krakowiak, szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki będzie natomiast moderował panel dyskusyjny "Gospodarka olejami zużytymi – propozycja zmian ustawy". Wydarzenie zostanie otworzone przez Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigę Emilewicz oraz Szefa Krajowej Administracji Skarbowej Piotra Walczaka.

Data: 3 lipca 2019 r. | godz. 10:00-12:00
Miejsce: Siedziba Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii | Plac Trzech Krzyży 3/5

Zgłoszenia udziału na konferencję oraz dodatkowe zapytania prosimy kierować na adres mailowy victoria.iudina@ungc.org.pl

Więcej o wydarzeniu w agendzie konferencji. 

Bądź na bieżąco z DZP