Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

V jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019

26.09.2019

Autorzy:

Paweł Grzejszczak

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

W dniach 26-27 września w Siedlcach odbędzie się V jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego, podczas którego tematem przewodnim będzie "Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości". 

Podczas drugiego dnia konferencji, Paweł Grzejszczak poprowadzi panel dotyczący programu „Mój Prąd” i możliwości wytwarzania energii przez prosumentów, nowelizacji ustawy o OZE, oraz doradztwa energetycznego.

Już po raz piąty Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z sytuacji międzynarodowej, otoczenia makroekonomicznego, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. 

Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. Na zakończenie pierwszego dnia obrad tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2019”

Szczegółowy program Kongresu znajdą Państwo na stronie organizatora: http://osg2019.pl/

Bądź na bieżąco z DZP