Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

ODWOŁANE Business&Technology session - Nowoczesna linia produkcyjna wykorzystująca Internet of Things

25.03.2020

Autorzy:
Dr Aleksandra Auleytner
Jakub Kubalski

W związku z sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o przeniesieniu terminu kongresu. Wkrótce poinformujemy Państwa o nowym terminie wydarzenia.

 

Gorąco zapraszamy do przybycia 25.03.2020 do Hotelu Novotel Centrum Katowice, aby w gronie ekspertów wymienić się wiedzą i doświadczeniami na ten jakże istotny temat.

Business&Technology session to cykl spotkań merytorycznych organizowanych przez firmę Atos we współpracy z innymi liderami świata biznesu. Najbliższa sesja organizowana wspólnie z Hewlett Packard Enterprise i kancelarią Domański Zakrzewski Palinka będzie dotyczyć zagadnień związanych z nowoczesną linią produkcyjną. W trakcie spotkania zostaną poruszone zarówno prawne, jak i technologiczne aspekty wprowadzenia w życie najnowszych rozwiązań obszaru Internetu Rzeczy, mające realny i krytyczny wpływ na codzienną pracę firm i organizacji.

Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, konieczna rejestracja.

Agenda spotkania:

9:30 – 9:35
Powitanie i rozpoczęcie spotkania
9:35 – 10:20
Domański Zakrzewski Palinka: Zarządzanie własnością intelektualną w dużej firmie
10:20 – 11:05
Hewlett-Packard Enterprise: Jak monetyzować dane z urządzeń i zapewniać bezpieczeństwo produkcji przy pomocy rozwiązań Internet of Things
11:05 – 11:20
Przerwa kawowa
11:20 – 12:05
Siemens: Przepis na digitalizację w koncepcji Industry 4.0
12:05 – 12:50
Atos: Rzeczy dzieją się w fabryce, czyli IoT na linii produkcyjnej. Optymalizacja produkcji i procesów technologicznych IT opartych o Internet Rzeczy
13:00 – 14:00
Lunch i networking

Bądź na bieżąco z DZP