Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

ODWOŁANE SPOTKANIE - Łańcuch dostaw i nowe technologie w międzynarodowym handlu żywnością

17.03.2020

Autorzy:

Dr Aleksandra Auleytner
Michał Tracz
Jowita Prokop
Paweł Gruszecki

Praktyka:

IP&TMT
Life Sciences

Specjalizacje:

Technologie, media, telekomunikacja
Prawo żywnościowe

W związku z sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu spotkania. Poinformujemy Państwa o nowym terminie wydarzenia.

 

Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe, podczas którego opowiemy m.in. o uwarunkowaniach prawnych w łańcuchu dostaw, w szczególności prawa żywnościowego, w globalnej gospodarce, podpowiemy, jak prowadzić negocjacje z kontrahentem dotyczące wymogów prawnych, wzajemnych praw i obowiązków, a także podziału odpowiedzialności, z uwzględnieniem kwestii regulacyjnych zarówno w kraju wysyłki, jak i odbioru środków spożywczych.

W związku z wejściem w życie od 1 kwietnia 2020 r. rozporządzenia wykonawczego Komisji Europejskiej nr 2018/775, opowiemy, jak określić składnik podstawowy środka spożywczego i jego pochodzenie, a także w jaki sposób zapewnić traceability za pomocą technologii blockchain.

Podczas spotkania na praktycznych przykładach omówimy zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem, zafałszowaniami żywności, a także sztuczną inteligencją w zakładach spożywczych.

Na spotkanie zapraszamy do:

Termin: 17 marca, godz. 10.30-13.30
Miejsce: Warszawa, Rondo ONZ 1, Centrum Konferencyjne Dago, 2 p.
RSVP: do 12 marca, E: life.sciences@dzp.pl

Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

Bądź na bieżąco z DZP