Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

V Ogólnopolski Kongres Meblarski

16.09.2020

Autorzy:

Dr Marcin Stępień

Praktyka:

IP&TMT

Specjalizacje:

Prawo własności intelektualnej

Kongres Meblarski, który już na stałe zagościł w polskiej branży meblarskiej, jest pierwszą okazją w tym roku do spotkania się i wspólnej rozmowy w obliczu nowej rzeczywistości, w której przyszło nam żyć, i z którą przyszło nam się zmierzyć. Jaka to przyszłość i jaka jest ta nowa rzeczywistość? O tym dowiedzą się Państwo 16 września 2020 roku podczas targów DREMA, na terenie MTP w Poznaniu.

Jak było rok temu? 200 gości, niezliczone publikacje w magazynach branżowych i stronach www, setki rozdanych wizytówek i nawiązane nowe znajomości. Jak będzie w tym roku? Czy znowu padnie niezliczona ilość pytań, na które wspólnie należy szukać odpowiedzi? Co zrobimy w nowej rzeczywistości, w której dotychczasowe modele, niekoniecznie nadają się do naśladowania?

Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać przede wszystkim o sile polskiej branży meblarskiej, ale i o jej przyszłości. Gdzie jesteśmy teraz, dokąd zmierzamy i co może nam pomóc w osiągnięciu naszych celów?

Podczas V Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego poruszone zostaną m.in. tematy takie jak:

  • gospodarka post COVID i zmiany w układzie sił na światowym rynku mebli,
  • budowanie marki własnej jako element kreowania przewagi konkurencyjnej na rynkach zagranicznych,
  • kompetencje nowej teraźniejszości wśród pracowników branży meblarskiej,
  • budowanie alternatywnych kanałów dystrybucji (jak E-commerce sprawdza się w branży meblarskiej).

Z ramienia DZP, partnera strategicznego wydarzenia, podczas kongresu wystąpi Marcin Stępień, Associate w Praktyce IP & TMT, który wygłosi prelekcję pt. „Jak skutecznie chronić projekty mebli – aspekty prawne”.

Zgłoszenie swojego udziału można dokonać poprzez jeden z poniższych adresów:

Więcej informacji o V Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim znajdą Państwo na stronie organizatora. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną udostępnione niebawem. 

Bądź na bieżąco z DZP