Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

III edycja konferencji: Prawo nowych technologii – aktualne problemy i nowe wyzwania

08.11.2021

Autorzy:
Dr Aleksandra Auleytner

8 listopada, podczas organizowanej przez C.H.Beck konferencji "Prawo nowych technologii – aktualne problemy i nowe wyzwania", Aleksandra Auleytner, Partner i szefowa Praktyki IP&TMT, będzie moderowała dyskusję o elementach kształtowania się przyszłości usług cyfrowych w Polsce i Unii Europejskiej. W panelu zatytułowanym "Elementy kształtowania przyszłości usług cyfrowych w Polsce i w UE – nowe regulacje prawne w sektorze TMT w latach 2021/2022" wezmą także udział mec. Ewa Bereszko, adw. Xawery Konarski, adw. Karol Laskowski oraz prof. Stanisław Piątek.

Zaproszeni eksperci opowiedzą o:

  • nowym prawie komunikacji elektronicznej,
  • zmianach wynikających z nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji,
  • nowej „konstytucji Internetu”, czyli o przygotowanym przez Komisję Europejską pakiecie aktów o usługach cyfrowych (akt o usługach cyfrowych i akt o rynkach cyfrowych).

Program całego wydarzenia, poza prowadzonym przez Aleksandrę panelem, obejmuje jeszcze 4 panele traktujące m.in. o problemach prawnych handlu elektronicznego, prawie w świecie nowych technologii, granicach prawa własności intelektualnej przez producentów oprogramowania czy inteligentnych innowacjach.

Agendę wydarzenia oraz szczegóły dotyczące rejestracji znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP