Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Zastosowania technologii blockchain - Premiera raportu 2.0 Blockchain w Polsce

25.04.2022

Autorzy:

Tomasz Kalicki
Filip Lisak

Praktyka:

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

Specjalizacje:

Technologie, media, telekomunikacja

25 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się webinar Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), podczas którego zaprezentowane zostaną sposoby wykorzystania technologii blockchain w Polsce. Spotkanie jest związane z premierą drugiej edycji raportu „Blockchain w Polsce, możliwości i zastosowania”, którego jednym z partnerów jest kancelaria DZP.

W ramach webinaru eksperci przedstawią:

  • Dlaczego technologia blockchain jest coraz częściej wykorzystywana i znajduje zastosowanie w kolejnych segmentach rynków prywatnych i państwowych?
  • Jakie korzyści niosą za sobą oprogramowania oparte na tej technologii i jakie znaczenie mają w kontekście zarządzania kryzysowego?
  • Jakie są plany na zastosowanie technologii blockchain w dalszej perspektywie?

W trakcie spotkania omówione zostaną także podstawowe założenia raportu, w którym zostały zebrane szczegółowe informacje na temat ewolucji systemów blockchain w ostatnich kilku latach.

Wśród autorów raportu znaleźli się Tomasz Kalicki, Senior Associate oraz Filip Lisak Associate z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, którzy omówili kwestię rejestru akcjonariuszy w blockchain.

Więcej informacji o webinarze, w tym formularz rejestracyjny, znajduje się na stronie organizatora.

 

 

Bądź na bieżąco z DZP