Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Podwójne seminarium AIJA - International Arbitration and Healthcare

06.10.2022

Autorzy:
Katarzyna Kuźma
Michał Gajdek

Od 6 do 8 października w Berlinie odbędzie się „International Arbitration and Healthcare double seminar”. Seminaria organizowane są przez International Association of Young Lawyers (AIJA), a kancelaria DZP będzie partnerem wydarzenia. Spotkanie będzie dotyczyć problematyki zamówień publicznych w obliczu zmian w europejskim sektorze opieki zdrowotnej, a także nowych wyzwań w obszarze arbitrażu, z którymi w najbliższym czasie mierzyć się będą prawnicy.

Z ramienia DZP w seminarium „Healthcare Sector in Transition – Is Public Procurement an Ally or an Enemy?” wezmą udział eksperci z zespołu zamówień publicznych Katarzyna Kuźma, Partner i Szef zespołu oraz Michał Gajdek, Senior Associate.

Katarzyna będzie moderatorem panelu „Once a supplier, always a supplier?”, w którym uczestnicy omówią wyzwania i korzyści płynące z utrzymania relacji pomiędzy dostawcą produktów medycznych i klientem z perspektywy zamówień publicznych.

Michał natomiast będzie jednym z uczestników dyskusji na temat sankcji wobec Rosji w kontekście zamówień publicznych. Poruszone zostaną kwestie praktycznego wdrażania sankcji oraz ich oddziaływania na przepisy zamówień publicznych, na zamawiających i wykonawców w całej Unii Europejskiej.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie organizatora.

 

Bądź na bieżąco z DZP