Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XXIII Konferencja Rynku Kapitałowego

03.03.2023

Autorzy:

Piotr Jackowski

Praktyka:

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

Specjalizacje:

Rynki kapitałowe

Konferencja organizowana przez Izbę Domów Maklerskich to najważniejsze wydarzenie na rynku kapitałowym, które gromadzi jego czołowych przedstawicieli. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie sytuacja uczestników rynku kapitałowego wobec wyzwań współczesnej gospodarki. Zgromadzeni uczestnicy porozmawiają o roli i zadaniach inwestorów, przedsiębiorców, banków, regulatorów czy ustawodawcy w związku z potrzebą finansowania rozwoju polskich przedsiębiorstw i inwestycji.

Jednym z ekspertów, który został także zaproszony do udziału w Radzie Programowej konferencji, jest Piotr Jackowski, Partner z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji, który weźmie również udział w panelu „Czy rynek niepubliczny to koło zamachowe rynku publicznego?”. Debata zaplanowana na 3 marca na godz. 14.05 będzie doskonałą okazja do rozmowy na temat :

  • zmian, jakich potrzebuje rynek, aby funkcjonować bez zagrożeń dla jego uczestników,
  • roli instytucji publicznych i nadzorujących w procesie zmian rynku kapitałowego,
  • przyszłości Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych,
  • relacji między private equity i rynku regulowanego,

W dyskusji z udziałem Piotra wezmą udział także przedstawiciele Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Ministerstwa Finansów oraz PFR Ventures i ORLEN VC sp. z o.o. Moderatorem panelu będzie Robert Stanilewicz, Dyrektor Rozwoju Mediów, Analizy Online S.A.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz szczegółowy program na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP