Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

5-7 września 2017: XXI edycja konferencji "Kompleksowa Gospodarka Odpadami"

05.09.2017

Autorzy:
Dr Wojciech Hartung

W dniach 5-7 września zapraszamy na XXI konferencję pt. "Kompleksowa Gospodarka Odpadami". Podczas spotkania Wojciech Hartung z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, poprowadzi prezentację pt. "Zamówienia in-house - pierwsze doświadczenia praktyczne na przykładzie orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej". Organizatorem spotkania jest Abrys.

Niewątpliwie atutem tegorocznej edycji będą wyjazdy studyjne do:

  • Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej
  • Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Komunalnik” Sp. z o.o.
  • Zespołu zamkowego Radziwiłłów w Białej Podlaskiej

Podczas trzydniowej konferencji zostaną poruszone najbardziej aktualne tematy branży odpadowej. Na pierwszy plan wysuwa się temat zagospodarowania bioodpadów przez RIPOK-i, czy wystarczy selektywnie zebrać odpady bio, by powstał drogocenny kompost? Ile wiedzy, wysiłku i pracy należy włożyć, by mieszkaniec mógł odebrać kompost?

Wątków do dyskusji nie zabraknie - organizator wspomni o ciągle aktualnym temacie, czyli WPGO i KPGO oraz o tym czy wojewódzkie plany wpisują się w założenia KPGO? Czy dobrze zbilansowane są moce przerobowe instalacji? A jeśli nie, to co dalej?

Kolejnym ważnym zagadnieniem, które będzie poruszane podczas jednej z sesji tematycznych będą popioły. Wiele mówi się na temat konieczności nadania kodu dla popiołu selektywnie zebranego, odpowiemy na pytania czy to realne? Jak dbać o sprzęt i serwisować go po uszkodzeniach spowodowanych zbiórką popiołów? Czy producenci maszyn myślą o tym podczas projektowania urządzeń?

Przedstawione zostaną również możliwości pozyskania środków na działania związane z modernizacją zakładów, budową i rozbudową PSZOK. Zaprezentują się gminy, które takie środki uzyskały i przeszły ścieżkę inwestycyjną.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie organizatora: http://www.abrys.pl/

Bądź na bieżąco z DZP