Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

01.06.2023

Autorzy:

Paweł Rudolf

Praktyka:

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

W dniach 31 maja-1 czerwca odbędzie się Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej poświęcone najnowszym trendom w sektorze bankowości spółdzielczej. Drugiego dnia wydarzenia Paweł Rudolf, Counsel w Praktyce Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, omówi kwestie związane z wdrożeniem w polskim systemie bankowym unijnego rozporządzenia w sprawie operacyjnej odporności cyfrowej sektora finansowego (Rozporządzenie DORA), które weszło w życie 16 stycznia tego roku. Nasz ekspert przedstawi zakres stosowania przepisów, które ustanawiają jednolite wymogi dotyczące bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych oraz określają zasady kontroli i wykonywania czynności nadzorczych przez właściwe organy rynku finansowego.

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej to cykliczne spotkanie przedstawicieli kadry zarządzającej banków spółdzielczych, podczas którego dyskutowane są najnowsze zmiany i trendy, perspektywy rozwoju i wyzwania stojące przed tym sektorem.

Podczas tegorocznej edycji omówione zostaną m.in.:

  • technologie i back-office w rozwoju bankowości spółdzielczej,
  • rozwiązania chmurowe i cyberbezpieczeństwo,
  • rola Banków Zrzeszających dla rozwoju systemów IT bankowości spółdzielczej,
  • trendy w płatnościach i bankowość mobilna.

Konferencja odbędzie się w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Miesięcznik Finansowy BANK oraz Związek Banków Polskich.

Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP