Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Data Science Summit ML Edition 2023

15.06.2023

Autorzy:

Dr Marcin Stępień

Praktyka:

IP&TMT

Specjalizacje:

Prawo własności intelektualnej
Technologie, media, telekomunikacja

W dniach 15-16 czerwca odbędzie się tegoroczna edycja konferencji Data Science Summit ML Edition. Eksperci zaproszeni do udziału w specjalnej edycji wydarzenia wchodzącego w skład Data Science Summit skupią się na omówieniu zagadnień takich jak: Machine Learning, Data Mining i Exploration.

Tegoroczna edycja odbędzie się w formule hybrydowej – 15 czerwca online, a 16 czerwca stacjonarnie w Kinotece w Warszawie. Uczestnicy będą mieć do dyspozycji również platformę VOD z dedykowanymi szkoleniami, wśród których znajduje się warsztat Marcina Stępnia, Associate z Praktyki IP&TMT,  pt. „Nowe zmartwienia pracodawców, czyli o ryzykach prawa autorskiego związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji przez pracownika”.

Kwestia praw autorskich w odniesieniu do dzieł wykonanych przy użyciu sztucznej inteligencji to temat wciąż nowy i budzący wiele wątpliwości chociażby wśród pracodawców. Nasz ekspert podczas swojej prezentacji opowie o tym, czy dzieło wytworzone przez pracownika przy użyciu AI można uznać za utwór w rozumieniu prawa autorskiego oraz jak powinien się zachować pracodawca, gdy odkryje, że dzieło pracownika nie jest wyłącznie jego kreacją, a do jego powstania wykorzystał on np. ChatGPT. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP