Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XIX Forum Farmacji Przemysłowej

18.10.2023

Autorzy:

Tomasz Kaczyński
Dr Paweł Kaźmierczyk
Marek Paluch

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia
Prawo farmaceutyczne

Forum Farmacji Przemysłowej to coroczna okazja do dyskusji wokół zagadnień związanych z wytwarzaniem oraz rejestracją produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. W gronie ekspertów analizowane są propozycje nowych rozwiązań, a także problemy z którymi mierzą się na co dzień producenci oraz dystrybutorzy z branży farmaceutycznej

Tegoroczna edycja konferencji, która odbędzie się w dniach 18-20 października w Łodzi, została podzielona na trzy główne bloki tematyczne.

Pierwsza sesja będzie poświęcona badaniom klinicznym. Paweł Kaźmierczyk, Senior Associate z Praktyki Life Sciences, poprowadzi prelekcje na temat tego, jak wiele zmieniało się w zasadach prowadzenia badań klinicznych produktów leczniczych.

W drugim dniu wydarzenia, podczas sesji, której tematem przewodnim będą obowiązujące i planowane przepisy w obszarze rejestracji produktów leczniczych, panel dyskusyjny pt. „Nowe unijne prawo farmaceutyczne – jakie szanse i wyzwania dla Polski widzą organy nadzoru i przemysł?” poprowadzi Tomasz Kaczyński, Partner z Praktyki Life Sciences. Zaproszeni do dyskusji eksperci, będą rozmawiać o tym jak zmiany zachodzące w obszarze europejskich regulacji wpływają na rynek farmaceutyczny.  

Na zakończenie konferencji, podczas ostatniej sesji poświęconej wyrobom medycznym, Marek Paluch, Senior Associate z Praktyki Life Sciences, będzie miał prelekcję pt. „Dlaczego dział marketingu pyta mnie o reklamę? Kilka słów o tym co dział regulatory i medical powinien wiedzieć o reklamach wyrobów medycznych”. Nasz ekspert skupi się na wyzwaniach, z którymi mierzą się osoby odpowiedzialne za ocenę zgodności reklamy z dokumentacją techniczną i właściwościami produktu.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP