Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

E-commerce na rynku farmaceutycznym oraz health & beauty

04.10.2023

Autorzy:

Michał Czarnuch
Tomasz Kaczyński
Patrick Wodecki
Paulina Kumkowska
Bartosz Wielechowski
Julia Nowosielska-Łaskawiec

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo farmaceutyczne

W ostatnich latach możemy zaobserwować dynamiczny rozwój rynku e-commerce w obszarze health & beauty. Dzieje się tak za sprawą wzrostu popularności zarówno aptek internetowyche-drogerii, jak również zwiększających potencjał kampanii marketingowych portali typu marketplace poświęconych tematyce zdrowia, które umożliwiają zewnętrznym sprzedawcom prezentowanie swoich ofert. Obserwujemy rozkwit nowych usług, takich jak elektroniczna rezerwacja leków (C&C), a także rozwój mobilne aplikacje związane ze zdrowiem pacjentów. Coraz szersze kręgi zatacza też debata na temat dopuszczalności zakupu i domowej dostawy leków o kategorii Rx. Ostatnie lata przyniosły także rozwój usług telemedycznych, czekamy na przyśpieszenie prac w zakresie cyfrowej opieki farmaceutycznej.

W obliczu tych wyzwań zapraszamy na konferencję „E-commerce na rynku farmaceutycznym oraz health & beauty”, podczas której przyjrzymy się trendom, ograniczeniom oraz szansom związanym z funkcjonowaniem produktów farmaceutycznych na rynku e-commerce. Za sprawą udziału ekspertów prawa, ekonomii, jak i wiodący przedsiębiorców działających na rynku, przedstawimy perspektywę zarówno biznesową, ekonomiczną, jak i prawną.

W konferencji wezmą udział eksperci z Praktyki Life Sciences:

Data: 4 października (środa), godz. 10:00-14:00

Miejsce: Centrum Konferencyjnym Zielna, ul. Zielna 37 w Warszawie

Rejestracja: do 2 października, do końca dnia

Udział w konferencji jest bezpłatny, wyłącznie w trybie stacjonarnym. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź na bieżąco z DZP