Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Wykorzystanie potencjału ukraińskiej i polskiej digitalizacji w sektorze healthcare

21.09.2023

Autorzy:

Michał Czarnuch

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia

21 września o godz. 13:00 odbędzie się webinar „Wykorzystanie potencjału ukraińskiej i polskiej digitalizacji w sektorze healthcare” organizowany w ramach programu "Europe - Poland - Ukraine. Rebuild Together 2023". Gospodarzem wydarzenia jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, a partnerami spotkania są m.in. Orlen, PFR oraz Union of Ukrainian Entrepreneurs (SUP) i European Business Association.

Współpraca między Polską i Ukrainą na polu digitalizacji w obszarze ochrony zdrowia ma duży potencjał – Ukraina ma w znacznym stopniu cyfrowo rozwiniętą administrację publiczną, a Polska prężnie rozwija sektor e-zdrowia. Szukając optymalnych rozwiązań systemowych warto korzystać z wzajemnych doświadczeń i wspierać się we wdrażaniu zmian infrastrukturalnych i organizacyjnych.

Podczas webinaru eksperci w dziedzinie ochrony zdrowia przedstawią case studies wdrożeń rozwiązań cyfrowych w sektorze healthcare nie tylko w Polsce, ale także innych krajach regionu, a także wskażą na aktualne priorytety w tej dziedzinie na Ukrainie.

W spotkaniu wezmą udział:

  • Michał Czarnuch – Partner, Szef Praktyki Life Sciences DZP
  • dr hab. Katarzyna Kolasa – ekspertka ds. ekonomiki zdrowia w ochronie zdrowia, Zakład Ekonomiki Zdrowia i Zarządzania Opieką Zdrowotną; Akademia Leona Koźmińskiego
  • Michal Pilkiewicz – General Manager Ukraine, Adriatic & Baltics, IQVIA
  • Paweł Kuśmierowski – Partner, Life Sciences & Health Care Deloitte

Moderatorką dyskusji będzie Aleksandra Sienkiewicz, Dyrektor Forum Zdrowia ZPP.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja dostępne są pod linkiem.

Bądź na bieżąco z DZP