Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Seminarium: reindustrializacja w Polsce - możliwości dla hiszpańskich firm

24.10.2023

Autorzy:

Dr Bartosz Marcinkowski
José Luis Villacampa Varea

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka
Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia
Zespół Spanish Desk

24 października o godz. 9.00 w Barcelonie, w siedzibie Katalońskiej Konfederacji Pracodawców Foment del Treball Nacional, odbędzie się seminarium "Reindustrializacja w Polsce - możliwości dla hiszpańskich firm". Podczas wydarzenia, współorganizowanego przez Fomento del Trabajo, Polsko-Hiszpańską Izbę Gospodarczą, kancelarię DZP oraz Caixabank, zaproszeni eksperci omówią temat inwestowania w Polsce, podkreślą przewagi konkurencyjne, jakie Polska ma w kontekście europejskiej reindustrializacji, a także wskażą najistotniejsze sektory, które generują możliwości biznesowe dla hiszpańskich firm w naszym kraju.

Seminarium, w którym wezmą udział prawnicy kancelarii DZP, skierowane jest do wszystkich hiszpańskich firm, zwłaszcza przemysłowych, które planują rozpocząć działalność na polskim rynku lub rozważają rozszerzenie swojej działalności w Polsce. 

José Luis Villacampa, Partner, współzarządzający zespołem spanish desk, opowie o głównych wyzwaniach stojących przez projektami inwestycyjnymi typu greenfield, a Bartosz Marcinkowski, Partner z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, podsumuje 6 lat realizacji Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz przedstawi możliwości związane z reindustrializacją dla firm z wybranych sektorów. 

Spotkanie będzie prowadzone w języku hiszpańskim oraz angielskim.

Pełny program znajduje się w załączonym pliku PDF.

Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem formularza: https://tiny.pl/ctgnz

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bądź na bieżąco z DZP