Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kongres Gospodarka i Zdrowie 2024

05.03.2024

Autorzy:

Prof. dr hab. Marcin Matczak

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia

W świetle kryzysu wywołanego pandemią COVID-19 oraz długoterminowych wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi oraz demograficznymi wyjątkowo ważne jest kompleksowe spojrzenie na relacje pomiędzy gospodarką a zdrowiem oraz wypracowanie rozwiązań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego i ekonomicznego.

W odpowiedzi na te potrzeby powstał Kongres Gospodarka i Zdrowie organizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Open Eyes Economy, którego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: Holistyczne podejście do profilaktyki. W wydarzeniu wezmą udział zarówno przedstawiciele środowiska naukowego, samorządów, organizacji pozarządowych oraz praktyków reprezentujących różne obszary życia społeczno-gospodarczego.

Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytania:

  • Jak profilaktyka osób czynnych zawodowo i ich dobrostan wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa?
  • Jaka jest rola pracodawców we wdrażaniu rodzinnych programów profilaktycznych angażujących nie tylko pracowników, ale także dzieci?
  • Jak wykorzystać sport jako narzędzie do realizacji polityki edukacyjnej i zdrowotnej?

W sesji podsumowującej obrady Kongresu udział weźmie także, Marcin Matczak, Partner z Praktyki Life Sciences, który przedstawi rozważania na temat możliwości prowadzenia realnego dialogu społecznego w sprawach zdrowia.  

Kongres odbędzie się w dniach 5-6 marca, w auli głównej w budynku SGH w Warszawie, przy al. Niepodległości 162.

Więcej informacji oraz link do bezpłatnej rejestracji dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP