Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych

07.03.2024

Autorzy:

Dr Mateusz Mądry

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia
Prawo farmaceutyczne

W dniach 7-8 marca w Katowicach odbędzie się kolejna edycja Kongresu Wyzwań ZdrowotnychHealth Challanges Congress, który jest jedną z największych w Polsce debat poświęconych ochronie zdrowia. Wydarzenie organizowane przez Grupę PTWP oraz Rynek Zdrowia jest przestrzenią do dyskusji o aktualnych wyzwaniach oraz koniecznych zmianach w systemie ochrony zdrowia.

Na uczestników czekają dwa intensywne dni wypełnione sesjami z obszaru zdrowia publicznego, e-zdrowia i innowacji, rynku farmaceutycznego oraz ubezpieczeń. Ważnym elementem kongresu jest przedstawienie systemu ochrony zdrowia z perspektywy medyków, w tym wizji współpracy samorządów zawodowych i resortu zdrowia oraz oceny perspektywy zmian, jakie może przynieść system no-fault.

W wydarzeniu weźmie udział Mateusz Mądry, Szef Praktyki Life Sciences, który w dyskusji poświęconej programom polityki zdrowotnej, będących formą profilaktyki chorób zakaźnych, omówi, w jaki sposób stworzyć i zrealizować efektywny program polityki zdrowotnej dotyczący szczepień. Zaproszeni eksperci przedstawią również alternatywne sposoby finansowania programów polityki zdrowotnej oraz wyjaśnią rolę Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji jako merytorycznego partnera jednostek samorządu terytorialnego.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP