Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

IX Międzynarodowa Konferencja "Termiczne przekształcanie odpadów - od planów do realizacji"

15.10.2012

W dniach 15-17 października w Haston City Hotel we Wrocławiu odbędzie się IX edycja Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej "Termiczne przekształcanie odpadów – od planów do realizacji". W czasie konferencji prezentację pt. "Projekty hybrydowe. Doświadczenia w realizacji pionierskiego modelu PPP w gospodarce odpadami" poprowadzi Magdalena Zabłocka, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP.

W panelu pt. "Udział w panelu "ITPOK jako regionalne instalacje przetwarzania odpadów komunalnych. Czego nauczyły nas projekty ITPOK prowadzone w latach 2006-2012?" udział weźmie Katarzyna Kuźma, Szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP.

Podczas konferencji poruszone zostaną aktualne zagadnienia w temacie termicznego przekształcania odpadów w Polsce oraz za granicą. Swoim doświadczeniem podczas konferencji podzielą się specjaliści z Europy. Tradycyjnie opiekunem naukowym spotkania jest dr inż. Tadeusz Pająk z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – ekspert w zakresie budowy instalacji termicznego przekształcania odpadów.

Poprzednie edycje konferencji zgromadziły łącznie ponad 1300 uczestników. W konferencji weźmie udział liczne grono zainteresowanych tematem "spalarniowym" przedstawicieli administracji publicznej, jednostek komunalnych,  reprezentantów świata nauki, środowisk i organizacji pozarządowych, inwestorów i przedsiębiorców oferujących innowacyjne technologie oraz sprawdzone rozwiązania konieczne do realizacji inwestycji termicznego przekształcania odpadów.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.abrys.pl/

Bądź na bieżąco z DZP