Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

III Kongres Lidera Informatyki

27.09.2012

W dniach 27-28 września w Warszawie odbędzie się III Kongres Lidera Informatyki, w tym roku pod hasłem "W strone innowacyjności". W spotkaniu weźmie udział Aleksandra Auleytner, Szef Praktyki IP&TMT w knacelarii DZP, która 28 września wystąpi w panelu "Czy firmy energetyczne, które wdrażają innowacyjne systemy, mają szansę potrząsnąć rynkiem o ustalonym status-quo?". 

Kongres to jedno z najważniejszych spotkań szefów IT z polskich przedsiębiorstw, instytucji finansowych i urzędów państwowych. Koncentruje się na tematach dotyczących zarządzania i współpracy z biznesem, czyli sprawach najbardziej istotnych dla nowoczesnego menedżera IT.

W tym roku motywem przewodnim kongresu będzie kreatywna rola IT w firmie. Wybitni menedżerowie pokażą, jaką rolę odgrywa IT w budowaniu biznesu i tworzeniu innowacji, zarówno w wymiarze technologicznym, jak i produktowym. Kongres będzie źródłem inspiracji, wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Wśród prelegentów znajdą się znani polscy i zagraniczni CIO, wybitni konsultanci, najciekawsi trenerzy i coachowie.

Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://konferencje.computerworld.pl

Bądź na bieżąco z DZP