Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Europejskie Forum Regionalne IBA

21.11.2012

W dniach 21-23 listopada w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się Środkowo-Wschodnioeuropejska Konferencja Regionalna "Europejskie Forum Regionalne IBA: Szanse i wyzwania stojące przed przedsiębiorcami w nowych państwach UE - perspektywy na przyszłość". Kancelaria DZP jest Partnerem tego wydarzenia, a nasi eksperci - Joanna Wierzejska, Tax Partner i Robert Niczyporuk, Partner będą prelegentami w czasie warsztatów zaplanowanych na pierwszy dzień konferencji.

IBA Warszawa 2012 baner 468-x-60-PL

Celem konferencji jest omówienie bieżących problemów gospodarczych i prawnych, z którymi przedsiębiorcy muszą się zmierzyć zarówno we własnych krajach, jak i w trakcie inwestycji transgranicznych prowadzonych w Europie Środkowo-Wschodniej. Konferencja będzie platformą wymiany poglądów i doświadczeń między przedsiębiorcami z Polski i innych krajów europejskich. Uczestnicy zapoznają się z doświadczeniami i perspektywami kilku nowych państw członkowskich Unii Europejskiej (ze szczególnym uwzględnieniem doświadczeń państw Grupy Wyszehradzkiej – Czech, Węgier, Polski i Słowacji), a także wymienią poglądy z przedstawicielami kilku państw "starej Unii". Przedstawiciele "regionalnych liderów", czyli spółek, które odgrywają obecnie kluczową rolę w Europie Środkowo-Wschodniej, podzielą się doświadczeniami z własnej praktyki.

Konferencja składa się z warsztatów 21 listopada i sesji 22 i 23 listopada 2012. Joanna Wierzejska poprowadzi prezentację pt. "Klienci indywidualni: Zarządzanie majątkiem - czy można osiągnąć prywatne i biznesowe cele za pomocą tych samych efektywnych podatkowo metod?", a Robert Niczyporuk weźmie udział w prelekcji nt. środków prawnych planowania sukcesji.

Kto powinien uczestniczyć w konferencji:

  • Przedsiębiorcy inwestujący w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Dyrektorzy finansowi
  • Prawnicy przedsiębiorstw
  • Prawnicy kancelarii
  • Doradcy biznesowi
  • Członkowie organizacji biznesowych
  • Przedstawiciele administracji publicznej

Organizatorem jest International Bar Association (IBA) założona w 1947 roku, największa organizacja prawnicza na świecie, zrzeszająca prawników, izby prawnicze i stowarzyszenia prawnicze z całego świata. IBA wpływa na przebieg reform prawa oraz na przyszłość zawodów prawniczych na całym świecie. Zrzesza ponad 45 000 prawników i ponad 200 korporacji i stowarzyszeń prawniczych ze wszystkich kontynentów. Działa na rzecz ogólnoświatowej społeczności prawników.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://www.ibawarsaw2012.com/

Bądź na bieżąco z DZP