Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Seminarium "Dobre praktyki samorządów i środowisk lokalnych w pozyskiwaniu i współpracy z inwestorem japońskim”

05.12.2012

5 grudnia w Pałacyku MSZ przy ul. Foksal w Warszawie odbędzie się seminarium pt. "Dobre praktyki samorządów i środowisk lokalnych w pozyskiwaniu i współpracy z inwestorem japońskim". W panelu "Klimat inwestycyjny w Polsce dla firm japońskich" weźmie udział Marcin Krakowiak, Szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP.

Celem seminarium jest próba opisania i wymiana doświadczeń samorządów, władz lokalnych oraz Specjalnych Stref Ekonomicznych w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z inwestorami japońskimi w Polsce. Różnice kulturowe, w tym bariera językowa, oczekiwania wobec władz lokalnych warunkują dobre lub złe relacje pomiędzy władzą a inwestorem.

W trakcie seminarium przedstawiciele samorządów, specjalnych stref ekonomicznych, firm prawniczych, konsultingowych oraz inwestorów japońskich postarają się wskazać przykłady dobrych oraz niepożądanych praktyk. Debata ma pomóc samorządom oraz wszystkim jednostkom zaangażowanym poprawiać klimat inwestycyjny dla firm japońskich w Polsce.

Bądź na bieżąco z DZP