Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Debata "Roszczenia reprywatyzacyjne – hamulec gospodarki czy szansa na rozwój?"

06.12.2012

6 grudnia w biurze kancelarii Wardyński i Wspólnicy w Warszawie odbędzie się debata pt. "Roszczenia reprywatyzacyjne – hamulec gospodarki czy szansa na rozwój?". W panelu "Perspektywy dochodzenia roszczeń reprywatyzacyjnych (na przykładach gruntów warszawskich, nieruchomości rolnych i przemysłowych) i wpływ tych roszczeń na prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce" weźmie udział Lech Żyżylewski, ekspert w zakresie kwestii reprywatyzacyjnych w naszej kancelarii.

Spotkanie otworzy Tomasz Wardyński, a debatę rozpocznie Wiesław Szczepiński, który opowie o szansach i barierach związanych z reprywatyzacją sądową i administracyjną po 1990 roku.

W panelu, poza mec. Lechem Żyżylewskim, udział wezmą: Marcin Bajko i Jakub Rudnicki z Biura Gospodarki Nieruchomościami Urzędu m.st. Warszawy, Rafał Rostkowski z Departamentu Orzecznictwa I (ds. reprywatyzacji) Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Adam Starczewski z Kancelarii Radcy Prawnego Adama Starczewskiego oraz Janusz Kraszewski z Grupo Lar Real Estate Polonia.

Bądź na bieżąco z DZP