Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "BYOD Enterprise Mobility Summit"

20.06.2013

20 czerwca w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "BYOD Enterprise Mobility Summit". W czasie spotkania wystapią eksperci z kancelarii DZP - Joanna Wierzejska z prezentacją "BYOD a wybrane zagadnienia prawa podatkowego" oraz Tadeusz Piątek "BYOD a wybrane zagadnienia prawa telekomunikacyjnego".

Konsumeryzacja, koncept BYOD (Bring Your Own Device – przynieś swoje własne urządzenie) w połączeniu z mobilnością to pojęcia znane już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz awansujące do podstawowych wyznawań dla firmowych działów IT. Gwałtowny rozwój technologii konsumenckiej elektroniki, zdumiewająca dynamika adopcji smartfonów i tryumfalny pochód tabletów sprawia, że firmy nie mogą już dłużej stosować polityki zakazów używania w pracy prywatnego sprzętu.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji, która jest skierowana w szczególności do CIO, CSO, kierowników działu IT oraz menedżerów działu bezpieczeństwa IT oraz zarządzania ryzykiem jak również przedstawicieli jednostek administracji publicznej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.computerworld.pl

Bądź na bieżąco z DZP