Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Rynek finansowy w Polsce – kapitał dla gospodarki"

07.10.2013

7 października w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konferencja pt. "Rynek finansowy w Polsce – kapitał dla gospodarki". W sesji "Fuzje i przejęcia. Czy i tym razem kryzys gospodarczy prowokuje ożywienie na tym rynku?" weźmie udział Andrzej Foltyn, Szef Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych w kancelarii DZP.

Oprócz polityków, reprezentantów administracji rządowej, funduszy inwestycyjnych, firm PE/VE, banków, OFE, organów nadzorczych i regulacyjnych, GPW i innych instytucji rynku kapitałowego, maklerów czy doradców inwestycyjnych, zachęcamy do udziałów liczne grono biznesmenów z prywatnego sektora gospodarki – właścicieli przedsiębiorstw i menedżerów podejmujących kluczowe decyzje – czyli klientów, aktywnych uczestników rynku kapitałowego.

Tematy paneli stworzą panoramę polskiego rynku finansowego. W czasie konferencji prelegenci będą mówić m.in. o źródłach finansowania wzrostu gospodarczego w Polsce, Warszawie jako regionalnym centrum kapitałowym, uwarunkowaniach działalności banków i firm inwestycyjnych w dobie gospodarczego spowolnienia, fuzjach i przejęciach, roli private equity i venture capital we wspieraniu i unowocześnianiu przedsiębiorstw czy też znaczeniu OFE dla finansowania gospodarki.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.wnp.pl

Bądź na bieżąco z DZP