Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

5. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego

08.10.2013

W dniach 8-10 października w Sopocie odbędzie się 5. edycja Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego. W spotkaniu wezmą udział Michał Czarnuch i Mateusz Mądry, eksperci z Praktyki Life Sciences w naszej kancelarii, którzy przedstawią tematy: "Założenia do projektu zmian ustawy refundacyjne" i "Nowe regulacje w zakresie zapobiegania wprowadzaniu sfałszowanych produktów leczniczych do łańcucha dystrybucji oraz nadzoru nad bezpieczeństwem".

Do udziału w tym specjalistycznym spotkaniu branżowym, poświęconym najnowszym trendom i technologiom wykorzystywanym przy produkcji farmaceutycznej, zachecamy przedstawicieli zakładów farmaceutycznych i firm, kierujących swoją ofertę do branży farmaceutycznej. Wysoki poziom merytoryczny Kongresu zapewnią eksperci z zakładów farmaceutycznych, uczelni wyższych, instytucji i organizacji związanych z przemysłem farmaceutycznym.

Zakres tematyczny programu Kongresu będzie obejmował wszystkie główne etapy produkcji farmaceutycznej, od zaopatrzenia w surowce po magazynowanie gotowych wyrobów i ich spedycję.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://farmacja.farmacom.com.pl

Bądź na bieżąco z DZP