Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kongres Warsaw International Media Summit

24.09.2014

W dniach 24 i 25 września w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się Kongres Warsaw International Media Summit. Pierwszego dnia wydarzenia moderatorem panelu "Telewizja Cyfrowa – krajobraz po bitwie? Koniec świata telewizji płatnych?" będzie Wojciech Dziomdziora, Counsel z Praktyki IP&TMT. Podczas panelu poruszone zostaną tematy wpływu telewizji cyfrowej na rynek oraz trendów jakie pojawią się na rynku na przełomie kilku najbliższych lat.

Kongresowi będzie także towarzyszyła VII Konferencja "Zmiany w regulacjach i prawie świata telekomunikacji i mediów", podczas której moderatorem dyskusji podsumowującej panel "Prawa konsumenta – obowiązki przedsiębiorców" będzie Tadeusz Piątek, Counsel z Praktyki IP&TMT. Dyskusja będzie toczyła się na tematy dotyczące wybranych problemów ochrony konsumentów w działalności przedsiębiorcy telekomunikacyjnego oraz perspektyw telewizji prywatnej i prawa konsumenta przed i po wejściu nowej ustawy.

Kongres i jak towarzysząca mu konferencja gromadzi grono reprezentantów polskiego rynku telekomunikacyjnego i medialnego. Wydarzenie skierowane jest do najwyższej kadry menedżerskiej, która podąża za najnowszą wiedzą związaną z rozwojem rynku w Polsce i w krajach europejskich. Wybitne grono zaproszonych gości gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny konferencji.

Więcej informacji nt. wydarzeń znajdą Państwo na stronach organizatora: http://telekomunikacjaimedia.pl/wims/ i http://telekomunikacjaimedia.pl

Bądź na bieżąco z DZP