Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

15.10.2014

Autorzy:

Piotr Andrzejczak
Dr Bartosz Marcinkowski

Specjalizacje:

Fuzje, przejęcia i restrukturyzacje
Prywatni przedsiębiorcy i inwestorzy

W dniach 15-16 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się, już po raz siódmy, Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Kancelaria DZP jest Partnerem wydarzenia, a w czasie spotkania - w sesjach tematycznych, udział wezmą eksperci kancelarii: Bartosz Marcinkowski (sesja "Made in Poland – Polska chce być globalnym graczem w produkcji żywności") oraz Piotr Andrzejczak (sesja "Firmy rodzinne w Polsce. Pokoleniowa „zmiana warty” – nadchodzi czas decyzji!").

Forum Rynku Spożywczego i Handlu co roku gromadzi ponad 1000 przedstawicieli sektora spożywczego, hurtowego i handlu detalicznego. Podczas dwudniowego cyklu dyskusji głos zabiorą właściciele i menedżerowie największych firm przetwórczych i dystrybucyjnych z kraju i zagranicy. Forum to doskonałe miejsce spotkań i wymiany poglądów oraz kontaktów środowiska biznesowego, przedstawicieli administracji rządowej, nauki i osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Podczas debat dyskutowane będą kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorców zagadnienia gospodarcze, rynkowe i biznesowe, które mają bezpośredni związek z długofalowymi strategiami przedsiębiorstw spożywczych i sieci handlowych.

Wieczorna Gala to okazja spotkania gości Forum w nieformalnej atmosferze, ale także do uhonorowania liderów branży nagrodami w kategoriach: Lider, Innowacja rynku oraz Wydarzenie Rynku Spożywczego. Redakcja portali www.portalspozywczy.pl oraz www.dlahandlu.pl wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji wyróżniają certyfikatami "Dobry Produkt" produkty wyróżniające się jakością na sklepowej półce.

Więcej informacji nt. Forum znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.portalspozywczy.pl

 

Bądź na bieżąco z DZP