Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Ogólnopolskie Forum Farmaceutyczne 2014

16.05.2014

16 maja w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się 5. Ogólnopolskie Forum Farmaceutyczne. W spotkaniu udział wezmą eksperci Praktyki Life Sciences - Michał Czarnuch, Senior Associate, który przedstawi temat najważniejszych zmian w ustawodawstwie polskim w branży farmaceutycznej oraz Szymon Łajszczak, Associate, który zaprezentuje temat rękojmi należytego prowadzenia apteki w prawie i praktyce.

Patronat nad Forum objęła Izba Gospodarcza Farmacja Polska. Całe spotkanie podzielone będzie na dwie równoległe ścieżki tematyczne, na każdej z nich najwybitniejsi eksperci z zakresu zarówno prawa farmaceutycznego i prawa suplementów diety, marketingu farmaceutycznego oraz optymalizacji kosztów, poruszą tematy, które według badań cieszą się największym zainteresowaniem.

Rosnąca świadomość społeczna dotycząca praw pacjenta sprawia, że zawód aptekarza jest zawodem coraz bardziej odpowiedzialnym, co powoduje, że osoby, które wykonują zawody w branży farmaceutycznej, muszą znać realia formalno-prawne, zapewniające obronę swoich przekonań w świetle roszczeń pacjentów; klientów oraz współpracowników.

W oparciu o konkretne przykłady, organizatorzy poruszą tematy, związane z działaniami mającymi na celu budowanie lojalności pacjentów. Eksperci odpowiedzą m.in. na pytanie jak rozpoznać aptekę od jej odpowiednika. Wyjaśnią również zmiany w ustawodawstwie polskim w branży farmaceutycznej.

Więcej informacji oraz szczegóły program znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.dmpgroup.pl/

Bądź na bieżąco z DZP