Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XVIII Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON

13.10.2014

W dniach 13-14 października w Poznaniu odbędzie się XVIII edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. W czasie spotkania, 13 października, Wojciech Hartung i Daniel Chojnacki, eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP, wystąpią z prelekcjami: "Możliwość świadczenia usług z zakresu gospodarki odpadami przez spółki komunalne – teoria in-house w prawie unijnym i w prawie polskim" oraz "Mniej azotu i fosforu, czyli konieczność modernizacji blisko 300 oczyszczalni w związku z nowym rozporządzeniem Ministra Środowiska".

ENVICON jest największym kongresem w Polsce poświęconym ochronie środowiska, który odbywa się podczas Targów POLEKO. Kongres to sprawdzone forum, w którym udział biorą najważniejsi reprezentanci administracji rządowej i samorządowej, przedstawiciele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw eksperci w dziedzinach gospodarki odpadami i gospodarki wodno-ściekowej.

W tym roku mija 25 lat od zapoczątkowania gruntownej transformacji Polski, co stwarza doskonałą okazję do podsumowania osiągnięć także w dziedzinie ochrony środowiska. Jest to nie tylko szansa na podsumowanie dokonań, ale także wskazania zadań w kontekście nowego programu działań Unii Europejskiej w sektorze środowiska. W tym roku podczas Kongresu obok tematu oceny kolejnej fazy transformacji gospodarki odpadami, poruszone zostaną kwestie polskiej gospodarki wodno-ściekowej- jej diagnoza oraz kierunki a także problematyka innowacji w ochronie środowiska.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.envicon.abrys.pl

Bądź na bieżąco z DZP