Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

2. edycja seminarium "Druga młodość w pracy. Wyzwania związane z wiekiem pracowników"

24.09.2014

24 i 25 września, w warszawskim biurze naszej kancelarii, odbędą się kolejne dwie edycje "Śniadania z prawem pracy". Współorganizujemy je z firmą Mercer Polska. Na wrześniowych spotkaniach skupimy się na aktualnych trendach demograficznych na rynku pracy i związanych z nimi wyzwaniach dla pracodawców. Prezentacje poprowadzą Agata MierzwaŁukasz Kuczkowski z Praktyki Prawa Pracy DZP oraz Krzysztof Nowak, Partner w Mercer.

Podczas seminarium:

  • omówimy aktualne trendy demograficzne na rynku pracy i związane z nimi wyzwania dla pracodawców (np. potrzeby zdrowotne pracowników, kontrolowanie absencji),
  • przedstawimy rozwiązania wspierające pracodawców wobec procesu starzenia się pracowników,
  • przedyskutujemy problem dyskryminacji ze względu na wiek.

Szczegółową tematykę spotkania oraz sylwetki prelegentów znajdą Państwo poniżej w zaproszeniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 15 września na adres izabela.wozniak@dzp.pl. Można się także rejestrować przez poniższy formularz.

Udział w seminarium możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez organizatorów. Liczba miejsc jest ograniczona - WOLNE MIEJSCA SĄ TYLKO NA SPOTKANIE CZWARTKOWE (25 WRZEŚNIA)!

Bądź na bieżąco z DZP