Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Rynek gospodarki odpadami – jak skończyć z fikcją i patologiami?"

26.03.2015

26 marca w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się konferencja pt. "Rynek gospodarki odpadami – jak skończyć z fikcją i patologiami?". W spotkaniu udział wezmą eksperci kancelarii DZP Daniel Chojnacki, Counsel z Praktyki Infrastruktury i Energetyki oraz dr Tomasz Zalasiński z Praktyki Life Sciences, którzy przedstawią temat "Instytucja opłaty depozytowej jako efektywny mechanizm w systemach ochrony środowiska”.

Przed konferencją odbędzie się szkolenie dla pracowników instytucji nadzoru i kontroli pt. "Rynek gospodarki odpadami ZSEE – efektywna kontrola i nadzór". Temat "Praktyka stosowania obowiązującej Ustawy ZSEE – problemy prawne" również poprowadzą nasi eksperci.

Celem konferencji jest zaprezentowanie doświadczeń przedsiębiorców działających na rynku polskim i zagranicznym w zakresie efektywnych systemów gospodarowania odpadami, w tym skutecznego wdrażania standardów gospodarowania odpadami. Podczas konferencji prelegenci ukażą doświadczenia i problemy poszczególnych sektorów oraz wskażą skuteczne rozwiązania.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, przedstawicieli parlamentu, instytucji kontrolnych, inwestorów, przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką odpadami, recyklerów, instalacji RIPOK oraz organizacji pozarządowych i mediów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora wydarzenia http://www.elektro-odzysk.org.pl/.

 

Bądź na bieżąco z DZP