Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Europejski Kongres Samorządów 2015

04.05.2015

W dniach 4-5 maja w Krakowie odbędzie się Europejski Kongres Samorządów, który stanowić będzie platformę wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych i elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. W ramach ścieżki tematycznej "Gospodarka" - kancelaria DZP wspólnie z firmą doradczą EY - poprowadzi temat "Model wzorcowego szpitala powiatowego – kluczowe aspekty prawne i finansowe". Z ramienia naszej kancelarii na Forum wystąpi m.in. Michał Czarnuch, Senior Associate z Praktyki Life Sciences.

Obrady Kongresu odbędą się pod hasłem "Europa Regionów – nowe otwarcie". Organizator przewiduje zróżnicowany program, ponad 60 wydarzeń, na który składać się będą 4 ścieżki tematyczne - Gospodarka, Finanse, Środowisko i Społeczeństwo - obejmujące bloki programowe, raporty, panele, warsztaty, wykłady, prezentacje oraz uroczystą galę.

Kongres stanowić będzie dodatkową szansę dla przedstawicieli polskich i środkowoeuropejskich samorządów do rozmowy o tym, jak zwiększyć efektywność wykorzystywania funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Będzie to jednocześnie okazja do podzielenia się doświadczeniami z tym związanymi oraz nawiązania partnerskich kontaktów.

Europejski Kongres Samorządów w swojej formie nawiązywać będzie do Forum Ekonomicznego w Krynicy. Gościem Kongresu będzie Bronisław Komorowski, Prezydent Rzeczypospoilitej.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.forum-ekonomiczne.pl/kongres-samorzadow/#

Bądź na bieżąco z DZP