Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Public Procurement: Global Revolution VII"

15.06.2015

W dniach 15-16 czerwca na Uniwersytecie w Nottingham w Wielkiej Brytanii odbędzie się "Public Procurement: Global Revolution VII" - siódma edycja międzynarodowej konferencji poświęconej kwestiom zamówień publicznych. Pierwszego dnia konferencji, z tematem "The EU policies on facilitating SME participation in public procurement: a way ahead for the GPA Committee?", wystąpi Wojciech Hartung, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki.

Na konferencji co roku spotka się grono polityków, prawników, praktyków z największych organizacji międzynarodowych zaangażowanych w tworzenie regulacji w zamówieniach publicznych oraz uznanych na świecie naukowców.

Podczas tegorocznej edycji tego prestiżowego wydarzenia w programie przewidziano zarówno sesje plenarne, jak i równoległe warsztaty i debaty poświęcone różnym zagadnieniom, m.in. zamówieniom publicznym w UE, reformom w zamówieniach publicznych na świecie, praktyce zamówień publicznych w Europie i na świecie, palącym kwestiom w dziedzinie zamówień publicznych na arenie międzynarodowej. 

Więcej informacji dot. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.nottingham.ac.uk

Bądź na bieżąco z DZP