Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON 2015

26.10.2015

W dniach 26-27 października w Poznaniu odbędzie się Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Pierwszego dnia, w sesji poświęconej gospodarce odpadami z tematem "Rozporządzenie o MBP a status RIPOK" wystąpi Katarzyna Kuźma, partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki. Mec. Kuźma weźmie również udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym gospodarki odpadami.

Tego samego dnia - w sesji o gospodarce wodno-ściekowej, w panelu dyskusyjnym poświęconym tej tematyce wystąpi Daniel Chojnacki, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie - http://envicon.abrys.pl/PROGRAM_KONGRESU_ENVICON_2015.pdf

ENVICON jest największym kongresem w Polsce poświęconym ochronie środowiska, który odbywa się podczas Targów POLEKO. Kongres to sprawdzone forum, w którym udział biorą najważniejsi reprezentanci administracji rządowej i samorządowej, przedstawiciele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, eksperci w dziedzinach gospodarki odpadami i gospodarki wodno-ściekowej.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: www.envicon.abrys.pl

Bądź na bieżąco z DZP