Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Debata "Telemedycyna - nowe kierunki rozwoju medycyny"

17.11.2015

17 listopada odbędzie się debata pt. "Telemedycyna - nowe kierunki rozwoju medycyny", organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą. W dyskusji weźmie udział Michał Czarnuch, Senior Associate z Praktyki Life Sciences naszej kancelarii.

Głównymi zagadnieniami poruszanymi w trakcie spotkania będą m.in. bariery rozwoju rynku telemedycznego (legislacja i model finansowania e-usług), korzyści z zastosowania telemedycyny oraz rozwój telemedycyny w Polsce i na świecie.

Telemedycyna jest najnowszą formą świadczenia usług medycznych i opieki zdrowotnej łączącą w sobie elementy telekomunikacji, informatyki oraz medycyny. Dzięki wykorzystaniu współczesnych technologii pozwala ona przełamywać bariery geograficzne, pozwalając na bezpieczną wymianę specjalistycznych danych medycznych na odległość. Rozwój tego rynku usług staje się w Polsce nie tylko powiewem nowoczesności, ale przede wszystkim koniecznością. Aby ten sektor mógł się jednak w pełni rozwijać, konieczne jest wprowadzenie odpowiednich rozwiązań legislacyjnych i określenie modelu finansowania publicznych e-usług w zakresie medycyny przez NFZ.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://kig.pl/

Bądź na bieżąco z DZP