Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XI Forum Rynku Zdrowia

22.10.2015

W dniach 22-23 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się XI Forum Rynku Zdrowia, którego Partnerem ponownie jest nasza kancelaria. Michał Czarnuch, Senior Associate w Praktyce Life Sciences weźmie udział w dwóch debatach - 22 października w ramach sesji tematycznej "Polityka lekowa – między potrzebami a możliwościami" oraz 23 października w ramach sesji "e-Zdrowie - czy korzystamy z tych możliwości?"

Forum jest jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Każdego roku gromadzi ponad 1000 przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska medycznego w naszym kraju.

Wydarzenie zainauguruje sesja plenarna pt. "Nowa kadencja - nowe otwarcie w polityce zdrowotnej?". Uczestnicy tej debaty postarają się dokonać swoistego bilansu kadencji 2011-2015 w polskiej ochronie zdrowia.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny - wyróżnienia przyznawane przez redakcję miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia.

Więcej informacji nt. Forum znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.forumrynkuzdrowia.pl/pl/

Bądź na bieżąco z DZP