Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych"

24.11.2015

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo farmaceutyczne

dzp konferencja-medyczna 170x250Już 24 listopada zapraszamy Państwa do hotelu Hilton w Warszawie na kolejną konferencję przygotowaną dla branży medycznej i farmaceutycznej przez naszą kancelarię. Tym razem tematem naszego spotkania będą "Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych w świetle nowelizacji obowiązujących przepisów oraz praktyki właściwych organów". Wśród prelegentów - poza ekspertami z Praktyki Life Sciences - wystąpią m.in. pracownicy organów administracji publicznej - Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejskiej Agencji Leków, a także przedstawiciele firm Sequence i HTA Consulting. Konferencję otworzy wystąpienie Marcina Matczaka. Na bieżąco będziemy uaktualniać naszą stronę internetową, dodając informacje o prelegentach i tematach. Zachęcamy do śledzenia www.dzp.pl.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 19 listopada na adres magdalena.bartos@dzp.pl. Udział w konferencji jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.

PARTNER KONFERENCJI

logo polmed

PARTONI MEDIALNI

prp logo

loga poziom internet

FFIM.logo

biotechnologia

s4ph logo

logo farmacja

kierunek farmacja pion

Banner 150x60

Bądź na bieżąco z DZP