Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu - 17-18 października w Hotelu Sheraton w Warszawie

17.10.2016

Autorzy:
Tomasz Kaczyński
Robert Niczyporuk

W dniach 17-18 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu / Food Market & Retail Forum. Kancelaria DZP ponownie jest Partnerem tego wydarzenia, a w sesjach tematycznych wezmą udział eksperci z naszej kancelarii - w sesji "Przemysł mięsny – kluczowe przewagi polskich producentów mięsa i wędlin" będzie uczestniczył Robert Niczyporuk, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, natomiast w sesji "Nowe otwarcie w handlu – wpływ regulacji na kształt branży" Tomasz Kaczyński, Partner w Praktyce Life Sciences.

Tematyką przewodnią tegorocznego Forum będzie innowacyjność branży spożywczej rozpatrywana w szerokim kontekście: produktowym, marketingowym i produkcyjnym.

IX Forum odbędzie się w odświeżonej formule z aktywnym udziałem start-upów z branży spożywczej, które będą miały szansę zaprezentować swoje produkty i firmy przed Forum Ekspertów, złożonym z szefów koncernów spożywczych i dyrektorów zakupów sieci handlowych.

Podczas debat omawiane będą kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorców zagadnienia gospodarcze, rynkowe i biznesowe, które mają bezpośredni związek z długofalowymi strategiami przedsiębiorstw spożywczych i sieci handlowych.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2016.

Więcej informacji nt. Forum znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.frsih.pl/2016/

Bądź na bieżąco z DZP