Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Polski Kongres Gospodarczy w Warszawie

27.01.2016

Autorzy:
Katarzyna Kuźma

27 stycznia w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Polskiego Kongresu Gospodarczego, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem "Stop biurokratyzmowi!".

W pierwszej części Kongresu zaprezentowane zostaną globalne trendy w zakresie roli instytucji państwa w rozwoju gospodarczym. Natomiast w drugiej odbędą się dwa bloki spotkań z udziałem przedstawicieli środowiska biznesu, instytucji publicznych oraz świata nauki. Dyskusja dotyczyć będzie systemu stanowienia prawa, prawa podatkowego, systemu ochrony zdrowia, warunków dla biznesu, innowacji, zamówień publicznych, relacji administracja – biznes, przedsiębiorczości młodych Polaków czy problemów rynku pracy.

Właśnie w drugiej części konferencji, w bloku "Zamówienia publiczne" moderatorem panelu "Uwolnić potencjał inwestycyjny! Rzecz o koniecznych zmianach dot. prawa zamówień publicznych" będzie Katarzyna Kuźma, Partner w Praktyce Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz link do rejestracji na Kongres znajdą Państwo na stronie http://www.polskikongresgospodarczy.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP