Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Ochrona praw przedsiębiorców w prawie konkurencji

07.03.2016

Autorzy:
Marta Balcerowska

W dniach 7-8 marca w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędą się warsztaty "Ochrona praw przedsiębiorców w prawie konkurencji". Drugiego dnia wydarzenia, Marta Balcerowska i Daria Zygmunt - nasze ekspertki w zakresie ochrony konkurencji i konsumentów, poprowadzą prezentację pt. "Zapobieganie przez przedsiębiorcę naruszeniom i karom".

Warsztaty mają na celu przybliżenie postępowania regulacyjnego przed Prezesem UOKiK oraz Komisją Europejską. Podpisana przez prezydenta we wrześniu ub.r. nowelizacja Ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów wprowadziła dodatkowe uprawnienia dla Prezesa i urzędników UOKiK, zmierzające w kierunku działań śledczych.  

Prelegenci objaśnią, na czym polega prawo do obrony, na które składa się prawo do informacji, prawo wglądu do akt czy prawo do ochrony tajemnicy przedsiębiorcy. Ponadto omówią efekt wdrożenia dyrektywy Private Enforcement oraz szczególne warunki nakładania kar za naruszenia przedsiębiorców.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do Prezesów oraz Członków Zarządu, Dyrektorów, Kierowników i Specjalistów działów prawnych oraz compliance, a także działów zajmujących się planowaniem i strategią firm.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://mmcpolska.pl/event/ochrona-praw-przedsiebiorcow-w-prawie-konkurencji/

Bądź na bieżąco z DZP