Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej

25.04.2016

Autorzy:
Robert Niczyporuk
Wojciech Dziomdziora

W dniach 25-27 kwietnia w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej połączona z V Forum Telewizji Lokalnych. Trzeciego dnia konferencji zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach "Sukcesja firm rodzinnych, jak sprawnie przekazać kontrolę następnemu pokoleniu i zachować ład rodzinny", które poprowadzą Robert Niczyporuk, specjalizujący się w doradztwie dla prywatnych przedsiębiorców i Wojciech Dziomdziora, od lat współpracujący z sektorem TMT.

Nasz warsztat ma na celu przedstawienie problematyki sukcesji firm rodzinnych z prawnego punktu widzenia. Omówimy możliwości sukcesji w odniesieniu do różnych form prowadzonej działalności, a także przedstawimy najskuteczniejsze sposoby bezpiecznego przekazania spraw oraz majątku spółki.

Warsztaty kierujemy do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, będących wspólnikami spółek osobowych i kapitałowych, a także dla wszystkich zainteresowanych problematyką sukcesji.

Główne zagadnienia samej konferencji to:

  • Rynek reklamowy w Polsce
  • Zmiany w regulacjach rynku medialnego
  • Innowacje na rynku TMT - usługi cyfrowe i technologie przyszłości cz. II
  • Dyrektywa kosztowa - POPC
  • Strategie rozwoju mediów
  • Sukcesja firm rodzinnych
  • Zachowania konsumentów na rynku mediów i nowych technologii - diagnoza społeczna
  • Przyszłość kanałów tematycznych w Polsce i na świecie.

Wzorem lat ubiegłych konferencji towarzyszyć będzie wystawa tematyczna, w trakcie której nadawcy, producenci oraz dostawcy sprzętu i usług zaprezentują nowości techniczne, a także najnowszą ofertę kanałów tematycznych.

Po raz kolejny podczas uroczystej Gali towarzyszącej konferencji zostaną przyznane nagrody w Konkursie dla Telewizji Lokalnych "To Nas Dotyczy".

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://konferencjepike.pl/wiosna/

Bądź na bieżąco z DZP