Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Security Breakfast" - cykl śniadań

23.09.2016

Autorzy:
Wojciech Dziomdziora

Zapraszamy Państwa na konferencję Security Breakfast, czyli cykl śniadań, które przygotowaliśmy wraz z firmą Atos Polska. Konferencja poświęcona jest tematyce bezpieczeństwa cybernetycznego i zarządzania zgodnością, które w dobie rozwijającej się w ekspresowym tempie technologii, urastają do rangi wyścigu zbrojeń pomiędzy cyberprzestępcami a specjalistami. W ramach wydarzenia Wojciech Dziomdziora, Counsel w Praktyce IP&TMT, wygłosi prelekcję "Regulacyjne aspekty bezpieczeństwa cybernetycznego na gorąco".

Dynamiczny przyrost gromadzonych danych wymaga od zespołów IT nie tylko zdolności do wydajnego przechowywania i ich analizy, ale przede wszystkim zabezpieczenia ich przed wyciekiem. Spotkanie będzie więc świetną okazją do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem IT oraz sposobami ich przeciwdziałania.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby rynku, zdecydowaliśmy się na formułę spotkań profilowanych branżowo, stąd też do Państwa dyspozycji są następujące terminy:

23 września – Security for Banking & Insurance

26 września – Security for Energy

29 września – Security for Public Institutions

Konferencja Security Breakfast to kolejne przedsięwzięcie realizowane wspólnie z międzynarodową firmą Atos. W czerwcu br. prowadziliśmy śniadanie "Jak ustrzec się przed cyberatakiem? Aspekty regulacyjne, informatyczne i ubezpieczeniowe", a także stworzyliśmy unikalną na polskim rynku ofertę ochrony przed cyberzagrożeniami. Doświadczenie firmy Atos w tym obszarze zostało uzupełnione o profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie: przed, w trakcie i po incydencie.

Więcej informacji nt. konferencji znajdą Państwo na stronie: http://go.atos.net/SecurityBreakfast

Bądź na bieżąco z DZP