Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XII Forum Rynku Zdrowia w Warszawie

26.10.2016

Autorzy:
Michał Czarnuch

W dniach 26-27 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się XII Forum Rynku Zdrowia, którego Partnerem ponownie jest nasza kancelaria. Michał Czarnuch, Partner w Praktyce Life Sciences 26 października poprowadzi sesję "Oblicza e-zdrowia. Technologie teleinformacyjne”, a 27 października weźmie udział w sesji  "Planowana reforma dotycząca zasad finansowania wyrobów medycznych".

Forum jest jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Co roku w Forum Rynku Zdrowia uczestniczy ponad 1000 przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska medycznego w naszym kraju, m.in. wybitne postaci medycyny, menedżerowie placówek medycznych, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny - wyróżnienia przyznawane przez redakcję miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia.

Więcej informacji nt. Forum znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.forumrynkuzdrowia.pl/2016/

Bądź na bieżąco z DZP