Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Perspektywy współpracy polskich i białoruskich firm budowlanych

16.11.2016

Serdecznie zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe współorganizowane z Ambasadą Republiki Białorusi i KUKE SA - "Perspektywy współpracy polskich oraz białoruskich firm budowlanych". Spotkanie odbędzie się 16 listopada (środa) o godzinie 10:00 w Ambasadzie Republiki Białorusi w Warszawie (ul. Wiertnicza 58).

W czasie spotkania porozmawiamy o możliwościach współpracy białorusko-polskiej w zakresie budownictwa, w tym udziału firm białoruskich w realizacji inwestycji na terytorium Polski, prawnych aspektach oraz obszarach finansowania polsko-białoruskiej wymiany handlowej.

W spotkaniu udział wezmą prezesi białoruskich przedsiębiorstw z branży budowlanej - dyrektor generalny holdingu "Belstrojcentr", dyrektorzy "Gomelpromstroj", "Białoruskie zarządzanie mechanizacji", "Belelektromontaż" oraz kierownictwo innych firm budowlanych ("SINAR", "Trest Belsantechmontaż", "Centrenergomontaż"), oraz przedstawiciele i członkowie Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa, Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa oraz największych polskich firm budowlanych. Białoruskiej delegacji będzie przewodniczył zastępca Ministra Architektury i Budownictwa Republiki Białorusi. Ze strony polskiej przewiduje się udział w tym wydarzeniu przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 15 listopada na adres belemb.tes@tut.by.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie będzie tłumaczone na język rosyjski.

Bądź na bieżąco z DZP