Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Seminarium "Nowe przetargi kolejowe ogłaszane przez PKP PLK"

18.01.2017

18 stycznia o godz. 9.55 zapraszamy Państwa na seminarium pt. "Nowe przetargi kolejowe ogłaszane przez PKP PLK". Organizatorem tego wydarzenia jest Zespół Doradców Gospodarczych TOR, a prelegentem nasz specjalista od inwestycji infrastrukturalnych - Jerzy Sawicki.

Przedmiotem seminarium będzie praktyczna analiza wybranych postanowień kontraktowych, które znalazły się w projektach umów opublikowanych przez PKP PLK w ramach ostatnich przetargów na modernizację linii kolejowych.

W trakcie seminarium prelegenci wspólnie z uczestnikami odpowiedzą na pytanie, w jakim zakresie nowe przetargi realizują postulaty wypracowane przez branżę w ramach wielomiesięcznych konsultacji z przedstawicielami PKP PLK prowadzonych pod szyldem Forum Inwestycyjne. Analizowane będą postanowienia budzące największe kontrowersje po stronie wykonawców, m.in. dotyczące użytkowania tymczasowego, obowiązku zakupu materiałów oraz władztwa nad harmonogramem. Ponadto omówione zostaną postanowienia dotyczące zmiany umowy o zamówienie publiczne w kontekście ostatniej nowelizacji PZP.

Seminarium jest adresowe do wykonawców współpracujących z PKP PLK zarówno w charakterze generalnych wykonawców jak również podwykonawców.

Zachęcamy do zapisywania się na seminarium: http://www.tor-konferencje.pl/

Bądź na bieżąco z DZP