Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja RIBA Forum 2017 w Warszawie

06.04.2017

Autorzy:
Wojciech Dziomdziora
Agnieszka Kaczmarek
Michał Kluska

W dniach 6-7 kwietnia w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się RIBA Forum 2017 - konferencja poświęcona zmianom, które dotyczą ochrony danych. Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszych ekspertów od ochrony danych osobowych.

Pierwszego dnia Wojciech Dziomdziora wygłosi prelekcję pt. "Czemu ludzie ludziom ten los zgotowali, czyli geneza nowych regulacji", podczas której wyjaśni m.in. dlaczego pojawił się pomysł nowego uregulowania kwestii bezpieczeństwa danych osobowych oraz kto był jego promotorem, a także dlaczego wprowadzono tak radykalną penalizację. Drugiego dnia Agnieszka Kaczmarek i Michał Kluska poprowadzą warsztaty przeznaczone dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w kanale e-commerce pt. "RODO w e-commerce". Warsztaty będą miały kameralny i roboczy charakter. Nasi eksperci wprowadzą uczestników w szczegóły dot. przygotowania biznesu online na zmiany, jak również podzielą się doświadczeniami z przeprowadzonych projektów i trwających prac legislacyjnych.

Wzrost zakresu regulacji i wymogów zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i przetwarzania danych otwiera przed firmami nowe możliwości przetwarzania i zabezpieczania danych, ale także stanowi coraz większe wyzwanie. Nowe regulacje mogą przynieść ogromne ryzyka dla wszystkich podmiotów gromadzących i przetwarzających dane osobowe. Rośnie liczba pytań, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego też w działania na rzecz zapewnienia zgodności, spełnienia wymogów prawa i mitygacji ryzyk związanych z przetwarzaniem danych, muszą być zaangażowani wszyscy odpowiedzialni za obszar ochrony danych. RIBA Forum ma być miejscem spotkania tych osób.

Więcej szczegółów na stronie organizatora: https://ribaforum.pl/

Bądź na bieżąco z DZP