Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

"Zapewnienie zgodności w aspekcie zmian w prawie konkurencji"

27.03.2017

Autorzy:
Maciej Żelewski
Marta Balcerowska

W dniach 27-28 marca zapraszamy na warsztaty pt. "Zapewnienie zgodności w aspekcie najnowszych zmian w prawie konkurencji". W wydarzeniu wezmą udział nasi eksperci z Praktyki Life Sciences. Pierwszego dnia Maciej Żelewski, Associate wygłosi prelekcję "Zarządzanie dokumentacją i wymiana informacji między przedsiębiorcami – punkty krytyczne", natomiast drugiego dnia Marta Balcerowska, Associate omówi temat "Zapewnienie zgodności w relacjach z innymi przedsiębiorcami – sprawdzone sposoby".

Z początkiem 2017 roku wejdzie w życie ustawa o roszczeniach o naprawienie szkody wyrządzonej przez naruszenie prawa konkurencji, implementująca Dyrektywę Private Enforcement w Polsce. Z uwagi na nadchodzące zmiany, zapewnienie zgodności w prawie konkurencji stanowić będzie ogromne wyzwanie dla przedsiębiorców.

W ramach warsztatu eksperci udzielą uczestnikom cennych wskazówek odnośnie skutecznego funkcjonowania programów zgodności, przybliżą najczęstsze luki w systemach i procedurach oraz podzielą się swoimi uwagami ułatwiającymi wprowadzenie nowych standardów współpracy z innymi członkami rynku.

Szczegółowy program warsztatów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.mmcpolska.pl/

Bądź na bieżąco z DZP