Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "Recruitment Trends" w Warszawie

23.10.2017

Autorzy:
Justyna Tyc-Brzosko

W dniach 23-24 października w Warszawie odbędą się warsztaty "Recruitment Trends". Ich celem będzie ukazanie rekrutacji w organizacji jako efektywnego narzędzia pozyskiwania pracowników. W dwudniowym spotkaniu udział weźmie Justyna Tyc, nasza ekspertka w zakresie prawa pracy, która poprowadzi jeden z warsztatów prawno-biznesowych "Ochrona danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji".

W swojej prezentacji Justyna skupi się przede wszystkim na:

  • Jakich danych może żądać pracodawca na etapie rekrutacji
  • Skuteczność zgody na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej przez kandydata, w szczególności w kontekście rekrutacji ukrytych
  • Screening kandydatów
  • Co z danymi osobowymi kandydatów po zakończonej rekrutacji
  • Na jakie roszczenia kandydatów narażony jest pracodawca
  • Sankcje za naruszenie zasad dotyczących ochrony danych osobowych

Tematykę warsztatów stanowi nieodłączny element rynku pracy, czyli rekrutacja. Jednak wraz z rosnącymi wymaganiami firm co do przyszłych pracowników, proces ten staje się coraz bardziej złożony i wymagający. Spotkanie ma pokazać osobom zajmującym się rekrutacją na co dzień, że proces ten można usprawnić i dostosować do potrzeb konkretnej organizacji. Poza naszym warsztatem, na uczestników czekają warsztaty inspiracyjno-konsultacyjne oraz studia nad różnymi przypadkami prezentowanymi przez przedstawicieli wiodących przedsiębiorstw.

Szczegóły dot. wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://reconferences.pl/events/recruitment-trends

Bądź na bieżąco z DZP