Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Jak bronić się przed wykluczeniem z postępowania przetargowego?

10.04.2018

Autorzy:

Tomasz Michalczyk

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Zamówienia publiczne

10 kwietnia wspólnie z Akademią Lewiatana organizujemy szkolenie pt. "Jak bronić się przed wykluczeniem z postępowania przetargowego?" Szkolenie poprowadzi nasz ekspert - Tomasz Michalczyk z Praktyki infrastruktury i Energetyki.

Pozyskiwanie kontraktów w przetargach publicznych nie ogranicza się do złożenia konkurencyjnej oferty, ale wymaga spełnienia szeregu wymagań formalnych, wynikających z przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym wykazania, że firma nie podlega wykluczeniu z postępowania. Chociaż znowelizowane przepisy ustawy obowiązują już ponad 1,5 roku, to nie tylko wykonawcy, ale również zamawiający i organy odwoławcze mają problem z interpretacją i stosowaniem przepisów dotyczących przesłanek wykluczenia, a tym samym stwierdzeniem czy dany wykonawca może uzyskać zamówienie.

Szkolenie ma na celu przybliżenie najważniejszych i najbardziej problematycznych w stosowaniu przesłanek wykluczenia, omówienia praktyki ich stosowania przez zamawiających oraz najnowszego podejścia organów odwoławczych (Krajowej Izby Odwoławczej), a przede wszystkim zaprezentowania środków, które pozwolą wykonawcom na wyeliminowanie lub obniżenie ryzyka wykluczenia z postępowania.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: http://konfederacjalewiatan.pl/kalendarium/2018/3/1/akademia_lewiatana_jak_bronic_sie_przed_wykluczeniem_z_postepowania_przetargowego_

Bądź na bieżąco z DZP